Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska"                          Szlakiem tego, co piękne...

Wręczenie Stypendium AGRAFKA

Wręczenie Stypendium AGRAFKA

Wręczenie Stypendium AGRAFKA

Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” jako Ośrodek Działaj Lokalnie po raz pierwszy nominował uczniów Szkół Podstawowych do stypendium Programu Stypendialnego 2020/2021 realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce przy wsparciu Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji – Stypendia dla uzdolnionej młodzieży Funduszu Agrafka i Funduszu im. Pawła Kryszczyszyna.

W tym roku stypendium AGRAFKA otrzymał jeden uczeń z gmin Słupca. Kapituła oceniając nominowanego doceniła jego wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie społeczne oraz osobiste pasje. 22 września 2020 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” odbyło się uroczyste wręczenie stypendium. W spotkaniu uczestniczył stypendysta, rodzic oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska”.

Laureatem stypendium programu stypendialnego 2020/2021 Funduszu Agrafka i Funduszu im. Pawła Kryszczyszyna został Konrad Pająk z gm. Słupca, który był nominowany przez Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto.