Nabór wniosków w konkursie Działaj Lokalnie 2026 zakończony!
Tegoroczna edycja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – padł rekord! Otrzymaliśmy aż 26 wniosków, co pokazuje, jak wiele osób i organizacji chce działać na rzecz swoich lokalnych społeczności.
Największą aktywnością wykazały się gmina Lądek i gmina Słupca, z których wpłynęło po 6 wniosków. Z gminy Zagórów otrzymaliśmy 5 wniosków, z gminy Witkowo wpłynęły 3 wnioski, natomiast z gmin Ostrowite, Strzałkowo i miasta Słupca otrzymaliśmy po 2 wnioski. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i zgłosili swoje pomysły!
Teraz rozpoczynamy kolejny etap programu – ocenę formalną i merytoryczną wniosków! Lokalna Komisja Grantowa nie może doczekać się aż pozna wszystkie pomysły na działania lokalne, które zaplanowano w ramach konkursu!
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie programem i trzymamy kciuki za wszystkich wnioskodawców!




