Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska"                          Szlakiem tego, co piękne...

Rajd rowerowy „Rowerem po wielkopolskiej krainie”

Rajd rowerowy „Rowerem po wielkopolskiej krainie”

Rajd rowerowy „Rowerem po wielkopolskiej krainie”

W dniu 23 września odbył się rajd „Rowerem po wielkopolskiej krainie” zorganizowany przez Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”. Liczna grupa miłośników jazdy na rowerze po odebraniu drobnych gadżetów min. dzwonków rowerowych oraz testów konkursowych wyruszyła z placu przy Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa”. Z uwagi na dużą ilość osób, uczestników podzielono na pięć grup.

Trasa Rajdu wokół jeziora Powidzkiego, prowadziła przez Lipnicę-Salomonowo-Anastazewo-Ostrowo-Przybrodzin-Powidz-Polanowo-Kochowo-Giewartów  do miejscowości Kosewo, w sumie ok. 30 km. Po dojechaniu na metę na wszystkich uczestników czekał ciepły.

Kulminacją rajdu było rozlosowanie atrakcyjnych nagród: kasków rowerowych, kamizelek odblaskowych, bidonów oraz nagrody głównej w postaci roweru. Nie zabrakło także drobnych upominków dla najmłodszych uczestników Rajdu. Nagrodę główną w postaci roweru wylosował Dawid Okulski z Kosewa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za aktywne uczestnictwo mimo niesprzyjającej pogody.
Szczególne podziękowanie kierujemy do opiekunów i wychowanków Gimnazjum w Ostrowitem, Szkoły Podstawowej z oddziałami Gimnazjalnymi w Powidzu oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” z Kosewa.

Dziękujemy także koordynatorom,  Policji Powiatowej w Słupcy oraz służbom medycznym  za wsparcie działań na rzecz sprawnego i bezpiecznego przebiegu rajdu.

Fotorelacja

Fotorelacja

Fotorelacja